Utorak dan odluke za Kačara?

Izvor: B92, 14.Jan.2008, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utorak dan odluke za Kačara?



Gojko Kačar, jedan od najatraktivnijih igrača u Srbiji i zvezda prelaznog roka, mogao bi da u utorak sazna gde će nastaviti karijeru. Pred upravom novosadskog kluba su dve ponude, Hertina za Kačara i ona iz Crvene zvezde, za Kačara i Despotovića 'u paketu' uz obeštećenje od 2,6 miliona evra i 25% od sledećeg transfera tih igrača. 'Sport' od utorka piše da će odluka biti poznata do kraja dana.

Očekuje se da u utorak prepodne na stadion Vojvodine stigne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << delegacija Herte predvođena menadžerom kluba Diterom Henesom, a za 19 časova zakazana je sednica Upravnog odbora koji će odlučiti koji posao je za Vojvodinu bolji.

Crvena zvezda je za angažovanje dvojice najboljih igrača novosadske ekipe, Kačara i Ranka Despotovića, Vojvodini zvanično ponudila 2,6 miliona evra, plus 25 odsto od njihovih daljih transfera.

Herta je zainteresovana samo za Kačara, a vrednost obeštećenje koje ona nudi nije saopštena javnosti, ali se pominje da bi iznos mogao da bude znatno veći od onoga što nude Beograđani, čak četiri miliona evra.

Predstavnik belinskog kluba Hrnjački, Srbin koji živi u Nemačkoj, potvrdio je za ’Sport’ da je Henes krenuo sa Tenerifa ka Srbiji.

Sa njim ćemo doći i menadžer Ronald Grahamer i ja. I dalje sam apsolutno uveren da će posao biti obavljen na obostrano zadovoljstvo i da je Gojko praktično već sada igrač Herte," kaže Hrnjački.

Predstavnik Crvene zvezde Marko Mišković je, posle slanja zvanične ponude, kontaktirao sa predsednikom Vojvodine Buturovićem, piše ’Sport’, ali detalji tog razgovora nisu poznati.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.