Izvor: RTS, 26.Sep.2012, 17:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uspešan start Janka u Bangkoku
Janko Tipsarević, koji je na Tajlandu postavljen za prvog nosioca, plasirao se u četvrtfinale turnira savladavši Japanca Hirokija Moriju sa 6:4, 6:4. Naredni Jankov rival bolji iz duela Fernando Verdasko i Donald Jang.
Srpski teniser Janko Tipsarević uspešno je startovao na turnieu u Bangkoku, pošto je danas u drugom kolu savladao Japanca Hirokija Moriju sa 6:4, 6:4.
Tipsareviću, koji je na Tajlandu postavljen za prvog nosioca, po jedan brejk u svakom setu bio >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je dovoljan za pobedu i plasman u četvrtfinale. Naredni rival srpskom teniseru biće pobednik meča između Španca Fernanda Verdaska i Amerikanca Donalda Janga.
Priliku da se plasira u četvrtfinale imaće i Viktor Troicki, koji će se sastati sa Gaelom Monfisom. Francuz je na startu bio bolji od Južnoafrikanca Kevina Andersona sa 6:4, 2:6, 7:5.
Troicki i Monfis do sada su se sastali dva puta i oba puta slavio je francuski teniser.























