Izvor: Sportske.net, 09.Dec.2018, 23:31

"Uspavanka" u Milanu, "Rosoneri" besneli na poluvremenu! (video)

Uspavanka u Milanu, Rosoneri besneli na poluvremenu! (video)

Milan je u okviru 15. kola Serije A dočekao torinske "Bikove".

Fudbaleri Milana ugostili su Torino u 15. kolu, a meč na "San Siru" završen je najnepopularnijim rezultatom, 0:0.

U prvih 20ak minuta, dve dobre šane za goste. Najpre je već u petom minutu odlično šutirao Jago Falke, ali je Donaruma izvrsnom intervencijom sačuvao mrežu i poslao loptu u korner.

Nekih 10ak minuta kasnije, nova šansa za "Bikove", Beloti je pokupio centaršut Rinkona >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i poslao loptu tik preko gola Milana.

A onda, u sudijskoj nadoknadi vremena, činilo se da je jedan od defanzivaca Torina igrao rukom u svom kaznenom prostoru nakon udarca Iguaina, sudija Orsato odlučuje da se konsultuje sa kolegama iz VAR sobe i na kraju donosi odluku da ne svira jedanaesterac u korist "Rosonera", što je zaprepastilo domaće fudbalere.

U nastavku pogledajte taj detalj, pa i sami procenite da li je Milan oštećen.

#MilanTorino - CASO #VAR a fine primo tempo: rigore per il #Milan?https://t.co/svbJ324bJ2 pic.twitter.com/dJjTvFK0RE

— calciomercato.it (@calciomercatoit) 09. децембар 2018.

Otišlo se na odmor, Milan nešto bolji u nastavku, ali promene rezultata nije bilo.

"Rosoneri" ostaju četvrti sa 26 bodova, jednim više od petoplasiranog Lacija, dok je Torino šesti sa 22 boda.