Izvor: MozzartSport.com, 23.Jan.2021, 00:46

Uraganskih pola sata u Valensiji, Radoja asistencijom krunisao povratak u pravu formu (VIDEO)

Srpski vezista postao jedan od ključnih šrafova u ekipi Paka Lopeza
Nemanja Radoja ponovo igra važnu ulogu u španskoj Primeri. Odlični srpski vezista večeras je protiv Valjadolida krunisao povratak u pravu formu, pošto je bio asistent kod drugog pogotka Leveantea - 2:2 (0:0).
Radoja je u 83. minutu na pravom mestu u srcu kaznenog prostora pronašao Martija Rožera, koji je postavio konačan rezulta i doneo sastavu Paka Lopeza važan bod. Utakmica u prvih sat vremena gotovo da nije zaslužila prelaznu ocenu, a onda se iznenada sve otvorilo na terenu.
Domaćin je poveo golom Danijela Gomeza u 62. minutu, kada je delovalo da će domaćin uspeti da iskoristi nešto agilniju...