Izvor: Vesti-online.com, 20.Okt.2011, 12:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uprave Fiorentine podržala Mihajlovića
Uprava Fiorentine saopštila je da ima potpuno poverenje u trenera Sinišu Mihajlovića, koji se poslednjih dana sučava sa sve više problema.
"Ljubičasti" nisu imali očekivano uspešan start sezone, pa je po medijima u Italiji već počela da se provlači priča o eventualnom otkazu koji se sprema srpskom treneru.
"Ovo nije pravo vreme da sudimo o Mihajloviću. Ne možemo biti zadovoljni nerešenim rezultatom protiv Ćezene. Isto tako ne može ni trener. Moramo podeliti >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << sezonu u tri dela, a nagle odluke nećemo donositi dok se prvi deo ne završi", rekao je direktor Sandro Menkući.
Nakon što su i igrači podržali srpskog stručnjaka, direktor je izrazio nadu da će stvari početi da se razvijaju u pozitivnom pravcu za "ljubičaste".
Nastavak na Vesti-online.com...










