Ulrih pijan izazvao udes

Izvor: B92, 21.Maj.2014, 13:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ulrih pijan izazvao udes

Bivši pobednik Tur de Fransa, nemački biciklista Jan Ulrih, izazvao je saobraćajni udes u Švajcarskoj u kojem je povređeno dvoje ljudi.

"Žao mi je, hvala bogu da niko nije nastradao. Bio sam pod stresom dok sam vozio, želeo sam što pre da stignem kući", rekao je Ulrih za Blik.

Ulrih kategorički tvrdi da nije bio pod dejstvom alkohola u udesu u ponedeljak uveče u blizini Matvila u severnoj Švajcarskoj.

Policija je saopštila da je čovek koji je izazvao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << udes pao na alkotestu i da mu je na licu mesta oduzeta vozačka dozvola.

Kako se navodi, test je pokazao nivo od 1,4 promila, a legalni limit u Švajcarskoj je 0,5 promila. Policija nije želela da otkrije identitet čoveka koji je prouzrokovao udes, već je samo saopštila da se radi o 41-godišnjaku.

"Nikada ne dajemo informacije o ljudima koji su učestvovali u saobraćajnim nezgodama", saopštila je policija.

Urlih je i ranije imao problema sa alkoholom i već je bio uhvaćen sa istom količinom u krvi. Ulrih, koji se povukao 2007. godine, osvojio je Tur de Frans 1997. godine, a juna 2013. priznao je da se dopingovao transfuzijom.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Ulrih izazvao saobraćajni udes u Švajcarskoj

Izvor: Sportski Žurnal, 21.Maj.2014

Bivši pobednik Tur de Fransa nemački biciklista Jan Ulrih izazvao je saobraćajni udes u Švajcarskoj u kojem je povređeno dvoje ljudi, saopštili su švajcarski mediji.. – Žao mi je, hvala Bogu da niko nije nastradao. Bio sam pod stresom dok sam vozio, želeo sam što pre da stignem kući –...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.