Izvor: Press, 24.Okt.2012, 23:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšeno 38 argentinskih navijača u Paragvaju
Paragvajska policija uhapsila je 38 navijača argentinskog fudbalskog kluba Kolon zbog optužbi za vandalizam na utakmici protiv Sero Portena u južnoameričkom Kupu sudamerikana
Tužilac Kristijan Bernal rekao je danas da su navijači demolirali toalete i lomili stakla na automobilima oko stadiona.
Sero je u toj utakmici pobedio sa 2:1 i eliminisao argentinski klub, a početak drugog poluvremena kasnio je više od 20 minuta pošto je izbila tuča na tribinama.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Press <<
Igrači Kolona Dijego Poco i Maksimilijano Kaire su isključeni zbog, kako je naveo sudija, "sprečavanja policije da iskontroliše masu".
Predsednik Sero Portena Huan Hoze Zapag kazao je da su argentinski navijači "uništavali sve pred sobom".














