Uhapšen selektor ONil zbog vožnje u pijanom stanju

Izvor: Vesti-online.com, 12.Sep.2017, 11:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen selektor O'Nil zbog vožnje u pijanom stanju

Selektor fudbalske reprezentacije Severne Irske Majkl O'Nil uhapšen je u Edinburgu zbog vožnje u alkoholisanom stanju.

Škotska policija privela je O'Nila u nedelju, dva dana posle utakmice Severne Irske protiv Norveške u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2018. godine. Fudbalski savez Severne Irske saopštio je da je svestan kakav je incident napravio 48-godišnji stručnjak, ali da ne želi ništa da komentariše >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << jer je cela stvar u rukama policije.

O'Nil, koji vodi "Severnjake" pet i po godina, moraće da se javi sudu u Edinburgu 10. oktobra.

On je napravio istorijski uspeh sa reprezentacijom zbog plasmana na prošlogodišnje Evropsko prvenstvo u Francuskoj, gde je stigla do osmine finala, a mesto na Mundijalu u Rusiju tražiće preko baraža.

I na klupskoj sceni bio je uspešan jer je vodeći Šamrok podvigom protiv Partizana postao prvi trener koji je uveo neki irski klub u grupnu fazu Lige Evrope.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.