Izvor: Vesti-online.com, 03.Jul.2011, 14:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen predsednik Fenerbahčea zbog nameštanja
Predsednik Fenerbahčea Aziz Jildirim i još 30 fudbalskih funkcionera i igrača je uhapšeno u Turskoj zbog nameštanja mečeva.
Turske jedinice protiv organizovanog kriminala su hapšenja izvršili u nedelju ujutru, a opširnija istraga se tek očekuje.
Uhapšen je i potpredsednik Fenerbahčea Sekip Mosturoglu, potpredsednik Trabzona Nevzat Šakar, kao i od poznatijih igrača Umit Karan, Serdar Kulbilge i Serdar Čalik.
Policija je objavila da se spisak osumnjičenih tu ne završava jer je od 2008. do 2010. godine navodno namešteno 17 mečeva u Turskoj.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







