Udovičić uz odbojkaše Srbije u Kopenhagenu

Izvor: Blic, 28.Sep.2013, 11:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Udovičić uz odbojkaše Srbije u Kopenhagenu

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić u Kopenhagenu biće uz srpske odbojkaše, aktuelne prvake Evrope, koji protiv Rusije, olimpijskog šampiona i pobednika Svetske lige igraju za plasman u finale šampionata Starog kontinenta.

"Želim da budem uz naše sportiste i pružim podršku kad je najteže i najpotrebnije", izjavio je Udovičić.

Na fudbalskom stadionu Parken, koji je za ovu priliku postao poprište susreta najboljih odbojkaša Evrope, Srbija će >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pokušati da ponovi trijumf od pre dve godine iz Beča, kada je osvojena zlatna medalja.

Duel između Srbije i Rusije igra se u subotu od 15 sati, dok je tri sata kasnije na programu drugo polufinale između Italije i Bugarske.

Finale se igra u nedelju od 18 sati, a meč za treće mesto od 15 sati.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona,   Finale Lige Šampiona,   Fudbal

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.