Udineze sa dva gola u nadoknadi do pobede nad Torinom

Izvor: B92, 06.Feb.2022, 21:12

Fudbaleri Udinezea pobedili su na svom terenu Torino 2:0, u 24. kolu italijanske Serije A.

Golove za Udineze postigli su Nauel Molina u trećem i Ignjasio Puseto iz penala u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Torino je od drugog minuta nadoknade vremena igrao sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Rolando Mandragora.

Udineze je stigao do šeste pobede u prvenstvu i sa 32 boda zauzima 14. poziciju. Torino je 10. sa 32 poena.
U narednom kolu, Udineze će gostovati Veroni, dok će Torino dočekati Veneciju.