Učestvujte u KLS derbiju: Borac - Vršac

Izvor: Mondo, 10.Feb.2017, 15:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Učestvujte u KLS derbiju: Borac - Vršac

Košarkaška liga Srbije omogućila navijačima da aktivnije prate utakmice domaćeg prvenstva - kroz popularnu aplikaciju.

Foto: KLS

Ljubitelji domaće košarke od ove nedelje imaju šansu da "ožive" to svoje interesovanje i kroz aplikaciju "Couch Coach".

Već od petka u 18 časova, od derbija Borac - Vršac, virtuelni treneri takmičiće se za majice i kačkete u najinteresantnijim utakmicama domaćeg prvenstva.

Korisnici aplikacije moći će >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << narednih nedelja da selektiraju ekipe u utakmicama KLS koje se prenose na TV Arena sport (počev od večerašnjeg derbija u Čačku), a fond nagrada biće povećan od trenutka kada se u Superligu budu uključili i timovi iz ABA lige.

Kako ova aplikacija funkcioniše?

Nakon instaliranja, pokretanja i registracije, korisnici biraju utakmicu koju će pratiti i tim koji će birati. Na 15 minuta uoči početka meča, korisnici predlažu startnu petorku i dobijaju prve poene ako pogode početnu postavu koja je izašla na parket.

Dok traje meč, poeni se dobijaju koševima izabranih igrača, a gube pogocima protivničkih košarkaša. Takođe, takmičari predlažu izmene, nakon kojih se primenjuje isti metod dodavanja i oduzimanja poena - zavisno od dešavanja na parketu.

Rang lista navijača - trenera objavljuje se posle utakmice i u skladu s njom će biti dodeljivane nagrade.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.