Ubedljiv trijumf Viljareala

Izvor: B92, 22.Jan.2022, 19:26

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom terenu ekipu Majorke sa 3:0, u utakmici 22. kola španske Primere.

Franko Ruso je autogolom doveo domaći tim u vođstvo u 12. minutu, a rezultat je u 34. minutu povećao Manu Trigeros.

Ruso je u 86. minutu dobio drugi žuti karton, pa su gosti ostali sa desetoricom na terenu, a minut kasnije je sa penala bio precizan Dani Pareho.

Viljareal je šest na tabeli Primere sa 32 boda, dok je Majorka posle trećeg vezanog poraza >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na 17. mestu sa 20 bodova.

Sledeći meč Viljareal igra u Sevilji protiv Betisa, a Majorka dočekuje Kadis.