UŽIVO LŠ: Salah šokirao Etihad, sve je gotovo... (VIDEO)

Izvor: Vesti-online.com, 10.Apr.2018, 21:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽIVO LŠ: Salah šokirao "Etihad", sve je gotovo... (VIDEO)

Večeras su na programu dva revanš meča četvrtfinala Lige šampiona, Mančester Siti - Livrpul i Roma - Barsleona.

Klubovi sa Enfilda i Nou Kampa imaju ogrmnu prednost iz prvih mečeva. Liveprul je pobedio 3:0, a Katalonci "vučicu" 4:1. Ipak, lopta je okrugla...

MANČESTER SITI - LIVERPUL 1:1 (Žesus 2 - Salah 56)

Već u drugom minutu Siti vodi protiv Liverpula, strelac je >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Garrijel Žesus. Drama u najavi. U finišu prvog poluvremena, Bernando je pogodio stativu, a poništen je i gol "građana", čini se, neopravdano. Gosti sa Enfilda se panično brane, ali su u poslednjim trenucima prvih 45 minuta imali veliku priliku, ali je Okslend Čembrlen promašio zicer. U nastavku, Mohamed Salah je pogotkom u 56. minutu izjednačio i verovatno "redse" odveo u polufinale.

I na "Olimpiku" najava čuda, Roma golom Edina Džeka iz šestog minuta vodi protiv Barse.

ROMA - BARSELONA 1:0 (Džeko 6)