URNEBESNI (AUTO)KOŠ Ko je poslao loptu kroz obruč, Udo ili Rudi?

Izvor: Blic, 30.Okt.2015, 21:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

URNEBESNI (AUTO)KOŠ Ko je poslao loptu kroz obruč, Udo ili Rudi?

Košarkaši Fenera pobedili su Real sa 77:66 uz komičan poslednji koš, postignut posle duela Udoa i Rudija Fernandeza.

U istom trenutku su Rudi i Udo usmerili ruku ka lopti, ali nije najjasnije da li je igrač Reala poslednji imao kontakt sa njom, posle čega je ona od table prošla direktno kroz obruč.

A circus shot sets the final score 77-66 in Istanbul for @FBBasketbol #FNBRMB https://t.co/pNl8bVcGNb

Fenerbahče je sa 77:66 u Evroligi izašao iz crne serije, pošto je neočekivano vezao dva poraza, od Strazbura i Konjaspora.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.