UFC otpušta Anderson i gasi čitavu diviziju

Izvor: B92, 10.Mar.2021, 21:10

UFC otpušta Anderson i gasi čitavu diviziju

Pomalo šokantne vesti iz elitne MMA organizacije.

Megan Anderson je nedavno poražena prilično lako od strane Amande Nunjes na događaju UFC 259.

Samo nekoliko dana nakon tog poraza, australijska MMA borkinja objavila je da se više neće boriti u UFC organizaciji.

Zvaničnici UFC su potvrdili ovu odluku, dodavši kako je ugovor kompanije sa Megan Anderson istakao i da se jednostavno neće produživati.

Pomalo šokantna odluka, pošto imamo u vidu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da je Megan imala borbu za pojas pre samo nekoliko dana, istina, poražena je prilično lako, ali i dalje je bila deo možda i najjačeg karda ove godine.

Takođe, Megan Anderson je otkrila da UFC gasi pero diviziju, za dame, što je takođe pomalo šokantno.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.