Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Avg.2021, 14:01
UEFA ODLUČILA: Srbin SUDI Murinju!
Veliko priznanje.
Najbolji srpski sudija Srđan Jovanović deliće pravdu u revanš meču plej-ofa Lige konferencije između Rome i Trabzona.
Uprkos letnjim lomovima, Barselona je sigurno krenula u novu sezonu, a večeras (22.00) je čeka teško gosotvanje Bilbau. Kvota na dvojku je 1,85, iks je 3,50, a kec 4,40. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Bilbao - Barselona.
Ekipa Žozea Murinja je slavila u Turskoj sa 2:1, pa će na Olimpiku braniti >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << prednost stečenu na gostovanju.
Jovanoviću će, u derbiju plej-ofa Lige konferencija, pomagati Uroš Stojković i Milan Mihajlović, dok je uloga četvrtog arbitra poverena Novaku Simoviću iz Lovćenca.
Ovim potezom, UEFA je i na početku nove sezone nastavila da ukazuje poverenje Beograđaninu, koji je već delio pravdu u dva evropska meča, između moskovskog Spartaka i portugalske Benfike u kvalifikacijama za Ligu šampiona, kao i u kvalifikacijama za Ligu konferencije između Šahtjor Karagandija i izraelskog Makabi Tel Aviva.
Nastavak na SrbijaDanas.com...





