U Voždovcu presrećni - Potpisao jedan od najvećih talenata na svetu!

Izvor: Sportske.net, 21.Dec.2016, 17:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Voždovcu presrećni - Potpisao "jedan od najvećih talenata na svetu"!

Na zvaničnom sajtu Voždovca danas je objaljena vest da je potpisao jedan od najtalentovanijih fudbalera na svetu, Radovan Avram.

Po izboru "Nike most wanted", Radovan Avram (18), omladinac Voždovca, spada među najbolje mlade igrače na svetu.

Upravo je ovaj momak danas potpisao svoj prvi profesionalni ugovor u karijeri i to sa Voždovcem kojem se obavezao na tri godine.

"Klub ozbiljno računa na igrače iz sopstvenog pogona. Dokaz toj tvrdnji je i >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << potpisivanje ugovora i promocija prvog pojačanja u redovima najjače selekcije. Fokusiramo se ka svojim igračima i radu u omladinskoj školi, a nastavićemo da stvaramo još više igrača za prvi tim i da postižemo još bolje rezultate", rekao je Jovan Damjanović, direktor omladinske škole Voždovca.

"Iza mene je sezona za nezaborav. Ovo gledam kao novi korak i dobio sam samo motiv više da još jače radim i da se dokažem. Jedva čekam da krenu pripreme, jer želim da opravdam očekivanja stručnog štaba i da se izborim za svoje mesto u prvom timu", rekao je Radovan Avram, momak koji je ušao među 10 najboljih na svetu od 40 fudbalera iz 25 zemalja.

Pripreme Voždovca počinju 9. januara, a njima će se priključiti ovaj momak.

Nastavak na Sportske.net...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.