Izvor: Sportske.net, 28.Nov.2020, 19:23

U Čempionšipu se sve vraća na svoje mesto - Posle Pauna, pobedio i Ivić!

Posle kriznog perioda, sve ponovo podseća na sjajan start sezone.

Preneli smo ranije danas, posle pet utakmica bez pobede (četiri poraza i jedan remi), Veljko Paunović je sa Redingom u 14. kolu Čempionšipa na svom terenu savladao ekipu Bristol Sitija sa 3:1, a još ubedljiviji je bio Ivićev Votford koji je slavio sa 4:1 protiv Prestona.

Domaći su odlično započeli meč i već u devetom minutu poveli golom Kine. Na sličan način su počeli i drugo poluvreme, u >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << 52. minutu su iznudili jedanaesterac koji je realizovao Dini, za vođstvo od 2:0.

Tri minuta kasnije Preston uzvraća golom Berhuizena, ali kratko je trajala njihova radost pošto je u 58. minutu Čaloba povisio na 3:1.

Da trijumf ''Stršljenova'' bude još ubedljiviji, potrudio se Žoao Pedro, koji je u 74. minutu postavio konačnih 4:1.

Na tabeli, Ivićev Votford i Paunovićev Reding dele treću i četvrtu poziciju posle 14 odigranih kola, sa po 26 bodova. Ispred su Norič sa 28 i Bornmut sa 27 osvojenih bodova.