Tuluz šokirao Kneževe, Ren brzo preboleo Milano

Izvor: B92, 18.Feb.2024, 18:00

Tuluz šokirao "Kneževe", Ren brzo preboleo Milano

Fudbaleri Monaka poraženi su na svom terenu od Tuluza rezultatom (2:1).

Gosti iz Tuluza su napravili veliko iznenađenje na stadionu Luji drugi i to samo nekoliko dana pošto su igrali revanš meč protiv Benfike u Ligi Evrope.

Goste je do ove pobede predvodio Vinsent Sijero koji je doveo svoj tim do prednosti u 41. minutu, dok je pobednički pogodak postigao Logan Košta u 70. minutu meča.

Jedini gol za domaće je u 48. minutu postigao Magnes Akliuš. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Monako će u sledećem kolu igrati protiv Lansa u gostima, dok Tuluz prvo očekuje revanš protiv Benfike, a onda sledi im meč protiv Lila.

Monpelje je na svom terenu opravdao ulogu favorita na meču protiv Meca i time prekinuo seriju poraza. U duelu ekipa koje se nalaze u donjem delu tabele, bolji su bili oni koje sa klupe predvodi Der Zakarijan.

Domaći su do pbede došli posle golvoa Ibrahima Sile u trećem minutu i Mobide Senjona.

U sledećem meču Monpelje će gostovati Marseju, a Mec dočekuje zahuhktali Lion.

Fudbaleri Rena posle poraza od Milana u Ligi Evrope nisu imali problema protiv poslednjeplasiranog Klermona. Na Roazon parku su slavili sa 3:1.

Strelci za domaće su bili Omari u 31. minutu, dok je u drugom poluvremenu Martin Terijer sa dva gola potvrdio tri boda za Ren na ovom meču. Jedini gol za Klermon je postigao Matsima u 62. minutu.

Renu sada slede dve teške utakmice. Prvo će na svom terenu igrati revanš meč protiv Milana, a onda idu na Park Prinčeva gde će igrati protiv PSŽ. Ni Klermon neće imati lagan posao, jer im sledi put na Alijanc Rivijeru, gde će igrati protiv Nice.