Izvor: B92, 02.Apr.2021, 15:31
Tuhel menadžer meseca u Premijer ligi
Menadžer Čelsija Tomas Tuhel proglašen je za najboljeg u martu mesecu.
On je nedavno preuzeo "plavce" i preporodio ih, kako u domaćem prvenstvu, kao i u Ligi šampiona, gde su prošli u četvrtfinale.
Čelsi je u proteklom mesecu odigrao tri meča u Premijer ligi i sakupio sedam bodova.
Londonski klub je slavio protiv Liverpula na strani sa 1:0, te kod kuće nad Evertonom 2:0. Takođe, remizirali su sa Lidsom 0:0.
Tuhel, inače, još uvek nema >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poraz na otkada je na klupi Čelsija.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







