Tuča trenera i igrača u Stouku

Izvor: B92, 08.Dec.2009, 15:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tuča trenera i igrača u Stouku

Fudbaler Stouka Džejms Biti potukao se u svlačionici sa trenerom svog kluba Tonijem Pulisom, posle poraza u utakmici sa Arsenalom, objavili su ostrvski mediji.

Engleski novinari tvrde da se Biti već tri dana ne pojavljuje na treninzima kluba, kao i da su predstavnici kluba potvrdili da istražuju informacije o navodnom fizičkom obračunu.

Arsenal je u subotu na svom terenu pobedio Stouk sa 2:0, a Pulis je, kako se navodi, odmah po završetku utakmice >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << održao "lekciju" igračima i rekao im da će umesto slobodnog dana u nedelju morati da treniraju.

Biti se, prema informacijama ostrvskih medija, pobunio protiv te odluke i zahtevao 48 sati odmora za sve igrače. Njih dvojica su se, kako se navodi, prvo verbalno sukobili, a potom je Pulis fizički napao Bitija.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.