Izvor: B92, 20.Dec.2002, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tuča na treningu Aston Vile
Prvi trening posle spektakularne utakmice " Vortington kupa" u kojoj su eliminisani od Liverpula, fudbaleri Vile okončali su tučom !
Kako prenosi BBC, Turčin Alpaj i Kolumbijac Huan Pablo Anhel dobro su se zakačili u finišu treninga. Do sukoba je došlo nakon jednog duela izmedju ova dva igrača. Nakon kraće rasprave rečima, igrači su prešli na konkretnije metode - pesnice.
Ovo je samo vrhunac netrpeljivosti koji postoji već duže vreme izmedju reprezentativca Turske >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i većine igrača kluba iz Birmingema.
Alpaj koji je trebalo da bude veliko pojačanje za tim Aston Vile odigrao je samo 4 utakmice u poslednjih godinu dana, i očekuje se njegov transfer u zimskom prelaznom roku.
I pored velikih problema sa odbrambenim igračima, čekuje se da će menadžer Grejem Tejlor izostaviti Alpaja iz kombinacije za subotnji meč sa Čelzijem.






