Tripković višak u Malagi

Izvor: RTS, 01.Avg.2011, 19:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tripković višak u Malagi

Uroš Tripković najverovatnije napušta Unikahu, pošto klub kuburi sa viškom stranaca. Tripković se trenutno nalazi na pripremama reprezentacije Srbije.

Reprezentativac Srbije Uroš Tripković najverovatnije će ovog leta promeniti sredinu, pošto je trener Unikahe Ćus Mateo odlučio da je odlični šuter višak kada su stranci u pitanju.

"Iz kluba su nas pozvali i objasnili situaciju. Sada je potrebno da istražimo tržište, a sve što ja u ovom trenutku mogu da >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << kažem je da je Uroš igrač Unikahe, sa kojom ima ugovor na još godinu dana", izjavio je Tripkovićev menadžer Kike Viljalobos.

Ipak, Tripković ima ugovor sa Unikahom još jednu sezonu, a u timu iz Malage je proveo godinu dana. Pre Unikahe nastupao je za Huventud, u koji je stigao iz Partizana.

Tripković se trenutno nalazi na pripremama reprezentacije Srbije, pred Evropsko prvenstvo u Litvaniji, koje počinje 30. avgusta.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.