Triling na meti rosonera

Izvor: Mondo, 01.Apr.2017, 13:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Triling na meti "rosonera"

Milan bi uskoro trebalo da dobije nove vlasnike, a lista sa željenim pojačanjima već je spremna.

Foto: Guliver/Getty imagesValerio Pennicino

Adem Ljajić je u poslednje vreme oštro kritikovan od Siniše Mihajlovića, što će pokušati da iskoristi Vićenco Montela i dovede ga u Milan.

Italijanski mediji pišu da su "rosoneri" ozbiljni u nameri da dovedu srpskog vezistu, dok "Korijere delo Sport" ide korak dalje i navodi da je klub sa San Sira već >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << postigao verbalne dogovore sa dvojicom fudbalera. Reč je o Seadu Kolašincu iz Šalkea i Mateu Musaćiju iz Viljareala.

Navodno, novo rukovodstvo kluba, koje će zvanično preuzeti Milan sredinom aprila, već je obavilo razgovore sa menadžerima i dvojicom fudbalera.

Kolašinac po završetku sezone postaje slobodan igrač, a za njegove usluge zainteresovani su i Mančester siti i Juventus, dok će za argentinskog vezistu Milan morati da plati oko 15 miliona evra, piše "Korijere delo Sport".

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.