Izvor: B92, 29.Jan.2006, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Trijumf Knjaz Miloša nad Ladom
Rukometašice Knjaz Miloša ostvarile su prvu pobedu u ovogodišnjoj Ligi šampiona.
Aranđelovčanke su u poslednjem nastupu na svom terenu savladale rusku Ladu iz Toljatija rezultatom 27:25, u četvrtom kolu grupe B.
Ruskinje su na poluvremenu vodile 16:14 i čuvale prednost do samog finiša, ali je u poslednjih sedam minuta domaći tim igrao briljantno u odbrani, sačuvao gol (briljantna na golu Slađana Đerić) i serijom uspešnih napada stigao do trijumfa.
Vicešampionke SCG u preostala dva kola gostuju danskom Slagelseu i mađarskom Dunaferu.
Drugi predstavnik naše zemlje Budućnost u nedelju igra sa austrijskim timom Hipo Nideresterrajh.














