Tri srpske asistencije nedovoljne

Izvor: B92, 01.Sep.2013, 23:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tri srpske asistencije nedovoljne

Luka Milivojević zabeležio je jednu, i debitant Aleksandar Mitrović dve asistencije, ali je njihov Anderleht poražen od Zulte Varegema 4:3.

Anderleht je u dramatičnom meču vodio, pa dva puta stizao rezultat i zavrešio utakmicu 9 na 10.

Zulte je do pobede došao golom Franka Berijea u 91. minutu. Pre toga gosti su ostali bez Kujatea, a domaći bez Skulasona.

Anderleht je tako doživeo drugi poraz i pao na peto mesto, iako su daleko najefikasniji tim lige (21 >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gol, niko drugi preko 13). Zulte je sa 14 bodova na drugom mestu, četiri boda iza stoprocentnog Standarda.

Milivojević je startovao i vć posle 18 minuta asistirao za vođstvo Saši Klještanu. Mitrović je ušao na poluvremenu i pomogao asistencijama da se njegova ekipa dvaput vrati samo nekoliko minuta pošto bi Zulte poveo, najpre je strelac bio Suares, a zatim i De Zeuv.

Sledeću priliku da vide dva srpska asa navijači Anderlehta imaće po povratku sa reprezentativne pauze, 14. septembra protiv Mehelena.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Mitrović dve asistencije na debiju, Milivojević jednu

Izvor: Sportski Žurnal, 01.Sep.2013

Aleksandar Mitrović debitovao je za briselski Anderleht na gostovanju Varegemu. Zlatni omladinac i doskorašnji igrač Partizana ušao je u igru na početku drugog poluvremena, i asistirao je kod drugog i trećeg gola.. (FOTO: 7sur7.be). Drugi srpski internacionalac u redovima aktuelnog belgijskog...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.