Tri minuta dovoljna Raju protiv Osasune

Izvor: B92, 14.Apr.2023, 23:23

Fudbaleri Rajo Valjekana savladali su Osasunu na otvaranju 29. kola španskog prvenstva rezultatom 2:1.

Golove za pobednički tim postigli su protivnički fudbaler Ernandes u 40. minutu kada je zatresao sopstvenu mrežu, odnosno Palason tri minuta kasnije.

Osasuni je barem pripao najlepši potez meča, kada je Gomes u 66. minutu šutirao iz velike udaljenosti i postigao lep pogodak.

Rajo je sa ovom pobedom prestigao upravo Osasunu na osmom mestu La Lige i sada >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << imaju 40 bodova, dva više od rivala iz Pamplone.

U narednom kolu Rajo igra protiv Real Sosijedada, dok će Osasuna na Betis.