Izvor: S media, 24.Mar.2010, 00:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Trener se izvinio ekipi
Fudbaleri Livorna pretrpeli su u nedelju težak poraz od 3:0 u 29. kolu Serije A na gostovanju u Bergamu protiv Atalante. Posle te utakmice u Livornu je bilo dosta varnica između trenera i igrača ovog italijanskog kluba.
Trener Livorna, Serse Kozmi, uputio je javno izvinjenje svojim igračima, posle komentara nakon poraza od Atalante. Italijanski strateg je nezadovoljan zalaganjem njegovih izabranika rekao da u timu Livorna ima petoricu Marija Balotelija, što je pokrenulo lavinu nezadovoljstva >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << među igračima, koji su zahtevali objašnjenje.
Kako navodi Gazeta delo Sport, kontraverzni stručnjak je juče dva sata razgovarao sa igračima u pokušaju da im objasni pozadinu navodne šale.
- Pre svega, želeo sam da kažem da mi nedostaju petorica igrača, kamo sreće kada bih imao Balotelija u timu - rekao je Kozmi.
Livorno je porazom u nedelju pao na začelje tabele Serije A, pet bodova manje od sigurne zone, a Kozmi ima još devet utakmica da svom klubu obezbedi opstanak.
Međutim, pošto Livorno nije slavio još od januara, italijanski mediji navode da predsednik Aldo Spineli polako gubi strpljenje i neće biti iznenađenje da se, ukoliko rezultati ne budu bolji, Italijanu zahvali na saradnji. ...
Vest u celini možete pročitati na sajtu sportal.rs










