Trener Santosa u bolnici

Izvor: B92, 06.Apr.2013, 14:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trener Santosa u bolnici

Trener Santosa Morisi Ramaljo hitno je prebačen u bolnicu u noći između petka na subotu zbog jakih stomačnih bolova.

Kako je saopšteno, Ramaljo je primljen u bolnicu zbog divertikulitisa, odnosno upale creva. Brazilski stručnjak je i 2009. bio u bolnici - zbog problema sa kamenom u bubregu.

Dok je Ramaljo u bolnici, mesto trenera preuzeće njegov pomoćnik Tata. Santos je saopštio da se nada da će Ramaljo sledeće srede voditi ekipu u utakmici Kupa Brazila protiv Flamenga.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.