Izvor: B92, 28.Avg.2003, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Travica saopštio spisak za EP

Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije i Crne Gore Ljubomir Travica saopštio je u četvrtak sastav reprezentacije koja će braniti evropsko "zlato" u Nemačkoj od 5. do 14. septembra. "Plavi" u Nemačku putuju već u petak, a pre EP odigraće dve pripremne utakmice sa domaćinom.

U Nemačku će otputovati 12 igrača:

tehničari: Nikola Grbić i Rajko Jokanović.
libero: Vasa Mijić
blokeri: Đula Mešter, Igor Vušurović, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Andrija Gerić.
primači: Vladimir Grbić, Goran Vujević, Slobodan Boškan i Bojan Janić.
korektori: Ivan Miljković i Milan Vasić.

"Nema tajni, sastav je isti kao i za prethodne susrete. To je ekipa koja je zaslužila da nastavi ovogodišnje akcije. Za ostale će biti još prilika i vremena", rekao je na konferenciji za novinare Travica. Po rečima selektora i Ivana Miljkovića cilj "plavih" je odbrana naslova, a svaki plasman ispod mesta u finalu neuspeh. Glavnog rivala u grupi "plavi" će imati u Rusiji, a teški protivnici biće i Bugarska i Holandija.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.