Izvor: RTS, 05.Jan.2011, 18:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Trapatoni se oporavlja od operacije
Selektor reprezentacije Republike Irske Đovani Trapatoni dobro se oseća posle današnje operacije karotide, saopštio je fudbalski Savez te zemlje.
Trapatoni je operisan u jednoj bolnici u Milanu, a FS Republike Irske demantovao je spekulacije da je 71-godišnji stručnjak imao srčani udar.
Kako se navodi, ova vrsta operacija izvodi se kako bi se smanjio rizik od srčanog udara.
Italijanski fudbalski stručnjak na posao bi trebalo da se vrati 24. januara, a već 8. februara vodiće Irsku u prijateljskoj utakmici protiv Velsa.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











