Totenhem pobedio Fulam kao domaćin

Izvor: Beta, 19.Apr.2014, 16:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BEOGRAD, 19. aprila 2014. (Beta) - Fudbaleri Totenhema pobedili su u subotu na svom terenu Fulam sa 3:1, u prvoj utakmici 35. kola engleske Premijer lige.

Totenhem je poveo preko Paulinja u 35. minutu, a Fulam je izjednačio već u sledećem napadu preko Stiva Sidvela.

Domaćin je do novih golova došao u drugom poluvremenu, kada su strelci bili Hari Kejn u 48. i Jun Kabul u 62. minutu.

Fulam je u 77. minutu imao priliku da smanji zaostatak, ali je Sidvel promašio penal.

Totenhem sada ima 63 boda i šesti je na prvenstvenoj tabeli, dok je Fulam sa 30 na 18. poziciji, koja je u zoni ispadanja.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.