Totenhem golčinom prošao dalje u FA kupu VIDEO

Izvor: B92, 05.Jan.2024, 23:57

Fudbaleri Totenhema savladali su Barnli (1:0) u trećem kolu FA kupa.

Pobedonosni gol za "pevce" postigao je Pedro Poro u 79. minutu.

Bio je to prelep udarac, pravi projektil sa distance koji je završio tik uz stativu golmana Arijaneta Murića.

Mogao je Totenhem u finišu da stavi tačku na ovaj susret, ali je šut Rajana Sesenjona završio pored gola.

Bilo je prilika i u prvom poluvremenu. Kod domaćih je najbliži pogotku bio Rišarlison, dok >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je na drugoj strani Vilson Odober probao da postigne gol.

Pobedu na svom terenu ostvario je i Fulam, koji je na svom terenu pogotkom De Kordove Rida savladao Roteram – 1:0.

Čitav meč za Fulam odigrao je Saša Lukić.

Pobednika u duelu Brentforda i Vulvsa nije bilo – 1:1.

Mopej je doneo prednost domaćima u 41. minutu, da bi Dojl u 64. uprkos brojčanoj inferiornosti zbog crvenog kartona Gomeša, obezbedio revanš "vukovima".