Izvor: Sportske.net, 07.Nov.2018, 23:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Totenhem bi mogao da ima ozbiljan problem sa napadačima
"Pevci" bi mogli da počnu da razmišljaju o ovoj poziciji.
Poketino je napravio fantastičan tim, ali izgleda da je najkritičnija pozicija napadača. Iako imaju odlične igrače (pre svega Kejna) na toj poziciji, mogli bi uskoro da budu u problemu i da možda panično kupuju kao pre par godina kada su prodali Bejla.
Kejn se već dugo povezuje sa Realom, a ako se uzme u obzir Benzemina forma i loši rezultati, vrlo je moguće da bi Perez mogao da se baci u lov, a poznato >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je da imaju odlične odnose sa Totenhemom. Još kad Real odluči nekoga da dovede, tada pare nisu problem. Tako da postoji mogućnost da Kejn napusti klub, ali ona izvesnija je da će "Pevci" najverovatnije ostati bez Kejnove zamene. Fernando Ljorente je nezadovoljan statusom u klubu i želi da se vrati u La Ligu.
Tridesettrogodišnji napadač pored Kejna dobija minimalno prostora i veoma je nezadovoljan zbog te minutaže pa bi mogao da se vrati u špansku ligu.
Stigao je prošlog leta iz Svonsija za 12,1 milion funti, a od tada je zabeležio samo 17 ligaških nastupa i to većinu ulaskom sa klupe.
Ljorente je karijeru započeo u Bilbau, a nakon 8 godina provedenih u ovom klubu i nekih zaista fantastičnih partija, on je otišao u Juventus. Pored ovih timova, nastupao je još i za Sevilju i za Svonsi.








