Izvor: B92, 27.Jan.2006, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Toronto otpustio GM-a Babkoka
Ekipa Toronto Reptorsa otpustila je u četvrtak generalnog menadžera Roba Babkoka.
On je u Kanadu došao pre samo godinu i po dana, ali je u tom periodu u nameri da raščisti finansijsku situaciju (famozni seleri kep) napravio nekoliko grešaka koje su ga na kraju koštale posla.
U seriji diskutabilnih odluka, na prvom mestu je trejd Vinsa Kartera za koji Reptorsi zauzvrat nisu dobili skoro ništa.
Iako su Kris Boš i Čarli Vilanuva na draftu bili >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pun pogodak, onaj koga je 2004.godine birao Babkok je bio totalni fijasko - Brazilac Rafael Araujo koji skoro da i ne ulazi u igru.
Reptorsi u ovoj sezoni imaju skor 14-29 četvrti najgori u ligi, a nekada vrlo verna publika u Torontu sve glasnije negoduje zbpg lođih mečeva Reptorsa.








