Izvor: S media, 19.Mar.2011, 13:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Torcida" okačila Dinamovu zastavu na džamiju
U Zagrebu će večeras (20:10) biti odigran veliki derbi između Dinama i Hajduka iz Splita, a igre uoči meča počele su još sinoć.
Zagrebački Dinamo pravi rekvizite u Srbiji!
Divac: Bacio sam "šahovnicu" sa razlogom
Trener zagrebačkog Dinama opleo po Beogradu
"Torcida" zapalila Split (VIDEO)
Naime, Dinamova zastava koju su navijači zagrebačkog kluba jesenas ostavili u Splitu na zvonik Svetog Duje osvanula je na zagrebačkoj >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << džamiji noć pre utakmice između Dinama i Hajduka.
"Torcida" je obećala da će nakon provokacije "BBB" vratiti zastavu ako im jave adresu, ali pošto do tog podatka nije stigla, u petak uveče zastavu je zakačila na zagrebačku džamiju.
Što se tiče utakmice, velika većina navijača Dinama je i dalje u bojkotu, pa će derbi pratiti u kafićima u centru Zagreba, dok je "Torcida" najavila veliki broj članova na južnoj tribini "Maksimira".














