Izvor: Blic, 27.Dec.2000, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tomić ne ide na turnir u Indiju
Tomić ne ide na turnir u Indiju
BEOGRAD - Đorđe Tomić, 'virtuoz sa loptom' - kako su ga nazvali španski novinari, odigrao je sjajnu polusezonu u Ovijedu. Selektor Petković je nekoliko puta želeo da vezistu Ovijeda proveri u plavom dresu, ali želje se zbog Tomićevih lakših povreda nisu 'poklopile'. Svi su očekivali da je 'Milenijum kup' u Indiji prava prilika za to, ali, po svemu sudeći, od toga neće biti ništa.
- Zaista bi bilo sjajno kada bih zaigrao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << za plave u Indiji. Na tom turniru trebalo bi da pokažemo našu snagu. Ipak, u to vreme se nastavlja prvenstvo u Španiji. Već 7. januara igramo derbi sa Barselonom, a u sledećem kolu sa Realom. Te utakmice su nam izuzetno važne i stvarno je teško očekivati da će me klub osloboditi obaveza - kaže Tomić. S.Đ.








