Izvor: Mondo, 27.Jun.2011, 21:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tomić: Nole me "uništio", valjda neće opet
Mladi Australijanac, čije je poreklo sa ovih prostora, oduševljen plasmanom u četvrtfinale Vimbldona. Hvali Novaka, ali se nada da će da pruži jači otpor.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Tinejdžerska senzacija
Izvor: Danas, 28.Jun.2011, 18:48
Da najbolji teniski talenti dolaze sa prostora bivše Jugoslavije, ili bar vode poreklo iz naših krajeva, potvrdio je mladi Australijanac Bernard Tomić plasmanom u četvrtfinale Vimbldona u kojem će odmeriti snage sa Novakom Đokovićem.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





