Izvor: B92, 03.Sep.2020, 10:43
Tom Brejdi dobija "opasno oružje"
NFL franšiza Tampa Bej Bakanirsa dovodi veliko pojačanje.
Džeksonvil Džeguarsi su iznenadili mnoge kada su objavili da je saradnja sa Lenardom Furnetom završena i da on postaje slobodan igrač.
Čim su "vejveri" istekli i Furnet postao slobodan igrač, tako se u medijima pojavila informacija da ga želi nekoliko timova među kojima i Nju Ingland Patriotsi.
Ipak, kako saznaje ESPN, sjajni raning bek dolazi u Tampa Bej Bakanirse kako bi se udružio za Tomom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Brejdijem i tako postao još jedno napadačko oružje Baksa.
Ronald Džons i "Šejdi" Mekoj su dobili jaku konkurenciju, a verovatno će Tom Brejdi maksimalno iskoristiti trčanje kako bi otvorio prostor za Majka Evansa, Krisa Godvina i ostale hvatače.
Porodica Glejzer koja je vlasnik Mančester junajteda takođe u svom vlasništvu ima i Tampa Bej Bakanirse.




