Izvor: Sportske.net, 25.Sep.2015, 09:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tole, čuvaj se Kokeze!
Aktuelni predsednik Fudbalskog saveza Srbije u petak bi mogao da dobije ozbiljnog protivkandidata.
Izvršni odbor srpske kuće fudbala danas raspravlja o raspisivanju izbora na svim nivoima u okviru ove organizacije.
Preko područnih saveza, do regionalnih okvira i na kraju najviših instanci u Savezu i mesta prvog čoveka, srpski fudbal bi u narednom periodu trebalo da pretrpi rukovodeću transformaciju. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
Novo rukovodstvo Fudbalskog saveza Srbije bi trebalo da bude kompletirano u martu iduće godine, a 'Sport' već sada navodi i ime jednog kandidata za mesto predsednika koji će biti ozbiljan protivkandidat sadašnjem prvom čoveku Saveza Tomislavu Karadžiću.
U pitanju je Slaviša Kokeza, aktuelni potpredsednik FSS i prvi čovek FS Beograda.
Kokeza je u srpske fudbalske vode uplovio pre tri godine kada je postao član radne grupe za spas Crvene zvezde, za kratko vreme je stigao do najviših instanci.
Iz Zvezde se povukao nakon reakcije navijača kako bi izbegao sukob interesa, a kako napominje pomenuti izvor Kokeza sebe vidi kao prvog čoveka srpskog fudbala.















