
Izvor: Sportal.rs, 12.Jun.2024, 15:00
To je optimizam kakav nam treba! Sportal sa Srbinom koji drži kafić u Augsburgu: Ja stvarno ne znam ko može da pobedi ovakvu Srbiju, samo da se malo uozbiljimo!
Augsburg je ovih dana centar sveta ako ste navijač Srbije i nalazite se na EURO 2024 u Nemačkoj! Tu je fudbalska reprezentacija Srbije rešila da se smesti, a pored hotela "Maksimilijan", oko kog obleću navijači Orlova, glavno mesto okupljanja biće lokal "Beli's", čiji je vlasnik - naš čovek! Miroslav Krstić je skoro pola veka u Nemačkoj, a za kameru Sportala izneo je svoja očekivanja i pozvao navijače da zajedno bodre naše momke na EURO 2024.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.