Titus Brambl uhapšen zbog silovanja

Izvor: Vesti-online.com, 22.Sep.2010, 21:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Titus Brambl uhapšen zbog silovanja

Engleski fudbaler i član Sanderlenda Titus Brambl uhapšen je u sredu pod sumnjom da je zajedno sa bratom učestvovao u silovanju devojke u jednom hotelu u Njukaslu, prenose engleski mediji.

Brambl (29) i godinu dana stariji Tesfej uhapšeni su u hotelu "Vermont", pošto je žena starosti dvadesetak godina pozvala policiju.

"Primili smo poziv o silovane devojke iz hotela u ranim jutarnjim satima. Uhapšena su dvojica momaka, starosti 29 i 30 godina, pod osnovanom sumnjom >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << da su počinili krivično delo prinude na seks", stoji u zvaničnom saopštenju lokalne policije.

Iz Sanderlenda i hotela "Vermont" nisu se izjašnjavali tim povodom.

Titus Brambl je ovog leta prešao u Sanderlend iz Vigana, a tokom karijere nosio je još dresove Ipsviča i Njukasla. Bio je i reprezentativac Engleske.

Nastavak na Vesti-online.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.