Titula, titula... Ne, nije!

Izvor: Mondo, 17.Maj.2015, 12:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Titula, titula... Ne, nije!

Fudbaleri iranskog Traktora počeli proslavu titule, pa saznali da, ipak, nisu šampioni.

Foto: PrtScr/youtube

Baš se ispalili!

Završnica šampionata Irana bila je jedna od najuzbudljivijih ove sezone. Za titulu su se borila tri tima Traktor Sazi, Naft Teheran i Sepahan.

U najlošijem položaju pred poslednje kolo bio je Sepahan, koji je za rivalima zaostajao bod, a jedina šansa za "lavove" bila je da Traktor i Naft u međusobnom duelu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << odigraju nerešeno i da Sepahan kod kuće pobedi Saipu.

Veliki derbi igran je na Sahand stadionu pred 80.000 gledalaca i završen je rezultatom 3:3. iz Isfahana je, međutim, stigla vest da ni Sepahan nije pobedio, pa su navijači i igrači Traktora počeli da slave titulu.

Nisu dugo...

Ubrzo su saznali da je Sepahan, ipak, slavio 2:0 i opšte slavlje pretvoreno je u veliku tugu. Klub će morati još da čeka na prvu titulu, dok ih Sepahan ima pet.

TABELA: Sepahan 59, Traktor 58, Naft 58...

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Osvojili titulu, ili ipak ne?

Izvor: B92, 17.Maj.2015

Zanimljiv događaj dolazi nam iz Irana gde su fudbaleri Traktora počeli da slave titulu koju zapravo nisu osvojili...U poslednjem kolu šampionata tri ekipe su bile u konkurenciji za šampionski trofej Traktor Sazi, Naft Teheran i Sepahan...Traktoru je bio dovoljan bod sa Naftom, ukoliko Sepahan ne...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.