Izvor: MozzartSport.com, 08.Jul.2020, 00:02

Titula je sve bliže (VIDEO)

Bašakšehir savladao Denizli i došao na korak od najvećeg trenutka u svojoj istoriji - 2:0
Bašakšehir krupnim koracima gazi ka istorijskom šampionskom trofeju. Ekipa Okana Buruka savladala je Denizli na svom terenu sa 2:0, pa sada ima pet bodova više od drugoplasiranog Trabzona, koji će sutra biti pod ozbiljnim pritiskom protiv Antalije.
Domaćin je pitanje pobednika rešio sredinom drugog poluvremena. Bašakšehir je protivničku odbranu probio u 65. minutu, kada je Enco Kriveli bio najbolji u skoku polse kornera koji je odlično izveo Irfan Kaveči. Sve je definitivno bilo rešeno u 78. minutu, kada je Edin Višća pogodio sa bele tačke i postavio konačan rezultat.