Tevez vlada, prvenac Morate

Izvor: B92, 27.Sep.2014, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karlos Teves nastavlja da dominira u Kalču, sa dva nova gola predvodio je Juventus do pete uzastopne pobede.

"Stara dama" je nastavila perfektan niz u Seriji A, sa 3:0 je nadigrala Atalantu u Bergamu i prva je sa gol razlikom 10:0.

Teves je bunker domaćina probio u 35. minutu nakon sjajnog dodavanja Lihštajnera, da bi u 59. minutu nakon dodavanja Evre sjajnim udarcem sa ivice kazenog po zemlji kapitalizovao Bufonovu odbranu penala. Konačan rezultat je u 83. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << postavio Alvaro Morata, prvenac je postigao glavom.

Tako su Juventus i Roma nastavili trku u dvoje na startu Serije A, oba tima imaju po pet pobeda, s tim što je za razliku od šampiona "vučica" primilia jedan gol.

Kolo se nastavlja u nedelju, Rafael Benites strepi pred gostovanje Napolija u Sasuolu, Milan traži kraj serije bez pobede u Čezeni, a Inter želi da dodatno podigne formu protiv Kaljarija.

U centru pažnje ipak će biti "Derby della Lanterna", 91. duel Đenoe i Sampdorije u Đenovi.