Izvor: Blic, 24.Maj.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teška pobeda u Zagorju

BEOGRAD-Ni umor od puta koji je do slovenačkog Zagorja trajao 11 sati nije omeo igrače Winston YUBA liga da poraze kolege iz Slovenije. Najbolji pojedinac kod jugoslovenske selekcije bio je igrač podgoričke Budućnosti Dejan Tomašević, koji je koševima u prelomnim trenucima drugog poluvremena doneo rezultatsku prevagu.

Puleni trenera Miroslava Nikolića (Budućnost) i Nenada Trajkovića (Partizan) nisu u prvih 20 minuta stvorili prednost. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << U izjednačenoj igri bek domaćih Bećirović stvarao je velike probleme našem timu. U nastavku stvari dolaze na svoje mesto, u 34. minutu plus košarkaša JUBA lige iznosi 42:37, a četiri minuta kasnije 48:40. najveću prednost, koju su do kraja samo održavali iznosila je u 36. minutu (62:52). Kolinska Winston YUBA liga 62:69 (35:35).

Dvorana u Zagorju. Gledalaca: 2.000 Sudije: Gojković i Penl.

KOLINSKA: Jurak 7, Petrov 3, Ritupek 3, Bećirović 21, Smodiš 13, Udrih 2, Novak, Drobnjak 2, Dragišić 3, Marović 4, Kunc 4, Paravija.

WINSTON YUBA LIGA: Radmanović 2, Petrović, Nađfeji 12, Radonjić 4, Zečević, Stanojević 6, Lukovski 9, Čanak, Milojević, Radošević 5, Topić 10, Tomašević 18. I. V.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.