Izvor: B92, 08.Nov.2014, 20:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Teri hvali Matića, igrača utakmice
Kapiten Čelsija Džon Teri pohvalio je Nemanju Matića rekavši da je govor srpskog fudbalera pred derbi sa Liverpulom bio veoma inspirativan.
Menadžer Žoze Murinjo otkrio je da pred svaki meč drugi fudbaler drži govor, a sada je bio red na Matića.
“Bilo je veoma inspirativno“, kazao je Teri uz osmeh, “Svako dođe na red za govor, a on je to odradio veoma dobro danas“.
“Matić je na potpuno drugom nivou otkad se letos vratio iz Benfike, veoma >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je značajan igrač za tim. Bio je ključni deo nekih sjajnih partija“, dodao je Teri.
Srpski vezni fudbaler proglašen je za igrača utakmica koju je Čelsi dobio na Enfildu sa 2:1.
“Vredno smo radili danas. Mislim da je nagradu za igrača meča zaslužio ceo tim. Srećan sam zbog tri veoma važna boda – Liverpul je bio odličan u prvom poluvremenu, ali u drugom smo mi bili veoma dobri“, smatra Matić.
Čelsi je prvi na tabeli Premijer lige sa 29 bodova, četiri više od Sautemptona, a Matić je odigrao sve utakmice do sada.







