Ter Štegen kao mačka!

Izvor: Mondo, 12.Maj.2015, 22:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ter Štegen kao mačka!

Pogledajte dve fantastične odbrane Barseloninog golmana u meču protiv Bajerna.

Foto: YouTube screenshot

Bajern je uspeo rano da povede protiv Barselone u revanš meču polufinala Lige šampiona, ali su gosti preokrenuli do odlaska na odmor.

Pored dvostrukog strelca Nejmara, najveće zasluge za 2:1 posle prvih 45 minuta imao je golman Mark-Andre Ter Štegen.

Nekadašnji čuvar mreže Borusije Menhengladbah fantastično je branio, a posebno >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << su se izdvojile dve situacije u kojima je na maestralan način sačuvao svoj gol.

U 19. minutu na šut Tomasa Milera glavom:

I u 40. minutu, kada je u dva navrata posle šuta Levandovskog sprečio loptu da celim obimom pređe gol-liniju:

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.