Teodosić pobedio Jokića u srpskom derbiju

Izvor: Vesti-online.com, 18.Jan.2018, 08:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teodosić pobedio Jokića u "srpskom derbiju"

Los Anđeles Klipersi nastavili su sa odličnim igrama u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu. Ekipa iz grada anđela pobedila je na svom parketu Denver - 109:104, a o odlične partije pružili su Srbi, Miloš Teodosić i Nikola Jokić.

Plej Klipersa na terenu je proveo 31 minuta, a učinak mu je 15 poena, četiri skoka i pet asistencija. Teo je imao šut od 55,6 odsto - 5/9, a ubacio je tri trojke iz sedam pokušaja. Pogotovo je bila važna trojka našeg asa u finišu kada se >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << lomio rezultat.

S druge strane, Nikola Jokić je za 34 minuta postigao 18 poena, a imao je osam skokova i dve asistencije. Ipak, mladi Somborac se ispromašivao, pogotovo u šutevima za tri poena. Iz osam pokušaja, pogodio je samo jednom. Ukušan šut je imao 38,9 - 7/18.

Kod Klipersa, najbolji je bio Blejk Grifin sa 20 poena i 12 skokova, Montrez Harel je postigao 18, dok je Lu Vilijams ubacio 17 poena. Kod Denvera, Geri Heris je imao 19, a Vil Barton 17 poena.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.